.

.

New
GSYDMYJ 4pcs Шарм Пајакот Пајажина 43x45mm Антички Сребрена Боја Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрена Боја Накит

GSYDMYJ 4pcs Шарм Пајакот Пајажина 43x45mm Антички Сребрена Боја Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени

DEN 304.80

Количина на стоки
Достапно

Убава класична накит шарм, погоден за нараквица, ѓердан, pendant, earring, закачам, нараквица, keychain, џемпер синџир, anklet DIY одлуки ,итн.Тибетската сребро шарм се направени од цинк легура, издржлив, безбеден за употреба.Големината на шарм е за 0.28"-0.94"(7mm-24mm).Таписерии и класичен дизајн шарм.Тоа може да се користи во сите видови на рачно изработени проекти.Одличен роденденски подарок за пријатели, мини шарм играчка подароци.Исто така можете да креирате око-фаќање на DIY среќа шарм за време на сезона.Ако имате било какви прашања во врска со производот, се чувствуваат слободни премногу контактирајте со нас за целосна наплата или замена.Метали Тип : Цинк Легура парична Казна или Материјал : Метал Предмет Тип : Charms Size : за 0.28 инчи да 0.94 inches Color : антички сребрен/Бронза Plated Great занает материјали за рачно изработени проекти.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат