.

.

New
Професионални Коса за Сечење Ножици Сет 12 КОМПЈУТЕРИ Коса за Сечење Ножици Чистење Shears Мулти-Користете Фризура Комплет Ножици Коса за Сечење Shears Сет За Берберот Са

Професионални Коса за Сечење Ножици Сет 12 КОМПЈУТЕРИ Коса за Сечење Ножици Чистење Shears Мулти-Користете

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

✂ 【Про Коса за Сечење Ножици Поставите】се користи за сечење, чистење, и texturising коса.На ножеви се рака-наострен рабови за уште трим тие се остри и се носат-отпорни.Која е анти-корозија, топлина-отпор и нераспаднати, обезбедување совршен сечење секое време и лесно може да се создаде совршен намали, намали и да се избегне штета или да се подели на косата завршува. ✂ 【Најдобар Избор】На косата, ножици за сечење сет вклучува и Коса за Сечење Ножици * 1, Чистење Shears * 1, Губење на Жилет Чешел * 1, Клипови * 4, Облекување на Коса и Чешел * 1, Берберот Кејп * 1, Косата Издржам Четка * 1, ве молиме обратете се на нашиот графички опис дел да ви помогне брзо да се разбере нивните функции. ✂ 【Широка Примена Коса Shears】На фризерски ножици се добри за салонот работници, фризери, barbers како и за семејна или индивидуална домашна употреба, мора да се берберот алатка во вашиот комплет за двете класичен сечење и модерна сечење техники; Најдобрите избори за мажи, жени, постари лица, деца, бебиња и домашни миленици дома!. ✂ 【Ергономски Дизајн 】Нашите професионални коса shears се содржи со прилагодување завртка, можете лесно да го прочистите овој коса за сечење режа поставите вашата желба на стегање и напнатост.Нејзината единствена лесно зафат се справи со дизајн им овозможува на фризерски режа да лулка прсти, доставување на совршена фризура секој пат!. ✂ 【Топло Совети за Одржување】ве Молиме да го користите за чистење платно за да ја исчистите ножици, по употреба во секое време.Продавница ножици во кутија или нож носителот кога не го користите shears.Можете да користите лубрикант го прави вашиот ножици работат повеќе непречено да се Споредуваат со слични предмети.AIVERKO 12 Професионални Коса за Сечење Ножици, Заврши Сечење Алатки За Дома Берберот Салон, Најдобрите Избори за Мажи, Жени, Деца и домашни Миленици!Добиете Оваа Специјална Коса за Сечење Shears во Собата, Дизајнот на Вашата Коса Стилови како Вашиот Ум, за да ги Зачувате Вашите Пари и Време!Пакетот Вклучува : 1 x премија кожа случај 1 x коса за сечење на смолкнување 1 x чистење режа 1 x ткаенина за чистење 1 x чешлање чешел 1 x коса жилет чешел 4 x коса клипови 1 x берберот материјали кејп 1x коса издржам четка Карактеристики : Аргументи : Рачно-наострен од не ' рѓосувачки челични ножеви Идеален за добрите и не-го-yourselfers избалансиран дизајн олеснува рака и зглобовите вирус Тие се направени од премиум материјали, за почеток.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат