.

.

New
Kissaki Коса Ножици Сатен Заврши Futasuji 6.0 инчи Коса за Сечење Shears и Ishizuki 11 Заб Chunker Чистење Shears Соодветен Сет Комбо

Kissaki Коса Ножици Сатен Заврши Futasuji 6.0 инчи Коса за Сечење Shears и Ishizuki 11 Заб Chunker Чистење

DEN 5999.52

Количина на стоки
Достапно

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Доживотна Гаранција.Форумот зафат со благо Свиткани Палец.Убави и Трајни Сатен Заврши Фалсификувани Јапонски Hitachi SUS 440 C Нерѓосувачки Челик.Rockwell Цврстина на 60 - 61. 6.0" & 6.0" - 11 заб.Futasuji 6.0" Коса за Сечење Shears & Ishizuki 6.0" 11 заб Chunker Чистење Shears соодветен сет со форумот зафат и рамни копче тензија копчето.Иам Kissaki ултра остри Конвексни работ, тројно рака усовршуваа и шупливи земјата за издржливост и Жилет острина.Овие Фризерски Ножици се направени од Највисок Квалитет Фалсификувани Јапонски Hitachi SUS 440 C Нерѓосувачки Челик (Rockwell Цврстина на 60+) со елегантна и издржлива бранеа сатенски финиш.Сите Kissaki Коса Shears доаѓаат со нашата убава обичај стриже случај вклучувајќи лубрикант, прст големината прстени и кожа за чистење - полирање ткаенина и има Доживотна Гаранција од дефекти во делови, материјали & изработка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат