.

.

New
Petco Бренд - EveryYay Влажни Вашите Свирче Мали Животни Шише За Вода, Големи

Petco Бренд - EveryYay Влажни Вашите Свирче Мали Животни Шише За Вода, Големи

DEN 1533.60

Количина на стоки
Достапно

Влажни Вашите Свирче Мали Животни Шише за Вода од Every Yay.Специјално конструиран за супериорни перформанси.Едно парче капа собранието со нерѓосувачки челик двојно топката помага да се спречи протекување.Лесно да се инсталира, одговара на повеќето живеалишта.Идеална за мали животни како ferrets, зајаци, & chinchillas.На Every Yay Влажни Вашите Свирче Мали Животни Шише за Вода држи вода свеж и чист.Иновативниот дизајн го прави refills удобен и капе бесплатно, па тоа е полесно од кога и да се обезбеди дневно снабдување на чиста, свежа вода за вашиот кожен пријател.Конструиран за супериорни перформанси, едно парче капа собранието со нерѓосувачки челик двојно топката помага да се спречи протекување.Ова шише за вода, исто така, вклучува вода-ниво плови индикатор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат