.

.

New
LAMZH Монтира на Ѕид Огледало на Ѕидот Монтирани Бања Суета Огледалото за Бричење Шминка Козметички 5 X Запалени Зголемена Шминка, Бричење Шминка Козметички Тенок Бањ

LAMZH Монтира на Ѕид Огледало на Ѕидот Монтирани Бања Суета Огледалото за Бричење Шминка Козметички 5 X Запалени

DEN 7775.04

Количина на стоки
Достапно

【МОЌЕН 5 X ЗГОЛЕМУВАЊЕ】Помогне да се фокусира на одреден дел од вашето лице без никакво нарушување, идеален за лице и око шминка апликации, бричење или други убавина нега. 【Алуминиумски Легури Дизајн】Железо и јаглерод легури, HD огледало, со заклучување со вшмукување чаша обезбедува безбедна прилог; целосно прилагодлив за било која саканата позиција. 【КРИСТАЛНО ЈАСНА РЕФЛЕКСИЈА】се Види себе си на твоите најдобри со правоаголна суета make up огледало.Никогаш не се грижите за дисторзија повторно како и со други поевтини брендови. 【ЕЛЕГАНТЕН И СТИЛСКИ】И вашата суета и суета бара шминка огледало.ти никогаш не ќе мора да се грижите за случајно тропа над неа, без разлика дали тоа е на вашиот tabletop или countertop, биро или облекување маса. 【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ 】НА хром ефект капа огледало на ѕидот виси одредување комплет е вклучена со секое огледало 1 x Шминка Огледало; 1x монтажа завртка пакет; 1 x прирачник за корисникот.Шминка огледало - HD огледало, мулти-зголемување, 360° rotation Brand Име : Шминка Mirror Frame материјал : не ' рѓосувачки steel Material : месинг + нерѓосувачки steel Lens материјал : сребрен mirror Surface третман : бакар позлата + никел позлата + chrome plating Features : Сребро-обложено стакло : главен материјал од огледалото е сребро-обложено стакло и кристали.Тоа не е лесно да се магла.Тоа е лесно да се бледнеат и лесно да се чисти.Дувачкиот кастинг : едно парче калапи, корозија-отпорни, не rust Seamless заварување : едно парче калапи, лесна за заварување, гумена подлога за заштита, спречување бучава и поврзување прачка лизгање, издржлив и не rust Hands-слободно : Со ѕидот-монтирани суета огледало, корисниците не треба да се одржи на огледалото кога се користи или removing Makeup : Ова hands-free зголемувачот овозможува да се концентрира on Convenience : бања огледало е подготвена за употреба.Ова го прави многу лесен за убавина помош на проектот.Нејзините раце се обезбеди мазна, лесна прилагодливост.Простор за заштеда на енергија : Ѕид-монтирани бричење огледала им помогне на луѓето да учествуваат во мултитаскинг сценарија.Арм extension Save простор и овозможи полесно сместување - се Повлече од суета огледало кога е потребно и се повлече на суетата огледало кога не ви е потребна.Пакет Included1 x Шминка Огледало; 1x монтажа завртка пакет; 1 x прирачник за корисникот;.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат