.

.

New
КОЖА ШТЕКЕР НАСЛОВНАТА ПЛОЧА МАСКА

КОЖА ШТЕКЕР НАСЛОВНАТА ПЛОЧА МАСКА

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Ажурирање на вашиот Западен тематските дома декор со овие Штекер Ѕид Плоча Опфаќа.Целиот штекер плоча се направени од издржлив висок квалитет смола.Овој електричен штекер ѕид плоча мерки 3.125-во W страна 4.875-во L страна .5-во Х. switch плоча има вдлабнати назад со една црна монтажа завртка вклучени за лесно монтирање.Ако сте во потрага да им даде на вашиот дом, што се топло Стариот Запад вкус со ажурирање на вашиот hacienda, сточарство, канцеларија или западен стил дома, овој Електричен Штекер Плоча Поклопецот е за вас.Оваа рустикални Западен стилизирана Ѕид Плоча карактеристики убава ткаени кожа изгледа дека има спротивставени сребрени украси во секоја од четирите страни на плочата.Среброто трим има тече дизајн кој се појавува да биде рака-tooled.Околу надворешниот раб на плочата има работи бод што го прави чинија изгледа како да е сите рачно изработени.Овие Штекер Опфаќа се лесно да се инсталира и ќе даде соба драматична на допир кој ќе покани многу се надополнуваат.Ѕиден штекер Плоча Опфаќа се совршен прилог на секоја соба, или да ги ажурирате вашите целата куќа, кабината или жалба.Оваа тема исто така е достапна како Двојна Рокер Прекинувач Поклопец (РА 3706), Еден Рокер Прекинувач Поклопец (РА 3707), Двоен Прекинувач Поклопец (РА 3705) и еден Прекинувач Поклопец (РА 3709).Многу други Западни Теми се достапни.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат