.

.

New
Rosalind Нови страна на Меѓународните Sterling Silver Сирење Нож w/Избере FH КАКО Обичај

Rosalind Нови страна на Меѓународните Sterling Silver Сирење Нож w/Избере FH КАКО Обичај

DEN 1656.00

Количина на стоки
Достапно

Производител : Меѓународни Сребро.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост-1940 Година. Тип : Сирење Нож.Rosalind Нов од International Sterling сребро Сирење Нож со Трансферот Станот се справи со сите-sterling Сопствени Направени 5 3/4; во моделот Rosalind Нови страна на Меѓународни.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Она што е ;Сопствени Направени; парче?Сопствени направени парчиња се направени од оригиналниот парче во вашиот шаблон кои не се на друг начин достапни или тешко да се најде на пазарот, особено во однос на обрасци.На парче е рачно заврши со високо развиени вештини silversmith во САД.Сите прилагодено нарачки се направи-да-цел и обично брод во рок од 5-7 работни дена.Сега дека многу фунта модели се прекинува, обичај парчиња станаа главен во фунта сребро индустрија и се широко понудени од страна на мејнстрим фунта flatware дилери.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат