.

.

New
Папагалот Скала Играчка Дрвени Милениче Скала Играчка Птица Папагал Качување Играчка Кафез Играчка Parakeet Играчки

Папагалот Скала Играчка Дрвени Милениче Скала Играчка Птица Папагал Качување Играчка Кафез Играчка Parakeet

DEN 1459.20

Количина на стоки
Достапно

Папагалот Toys Encourages вашите птици да се вежба и им помага да развијат рамнотежа и координација способност.Уникатен изглед моделирање, играчка за cockatiels, parakeets, папагали и други мали птици за Големи и Мали Папагал.Произведени со супериорен дрво материјали за безбедно и трајни производи за долго време се користи Птичји Кафез Додатоци.Многу интересна играчка за cockatiels, parakeets, папагали и некои други мали птици Parakeet Играчки.Носат - отпорни, безбедно, не е лесно да се оштети, кој може да ви даде добар употреба искуство .Description This објект е добро направен од премиум материјал за практична и долготрајна употреба.Папагалот качување скалило дизајн, кој е визуелно привлечен за миленичиња папагал.совршен игралиште за вашиот мал папагал стои, џвакањето, adventuring и сакаат да го истражуваат.Карактеристики - Материјал : Дрво - Произведени со супериорен дрво материјали за безбедно и трајни производи за долго време се користи.- Носат - отпорни, безбедно, не е лесно да се оштети, кој може да ви даде добар употреба искуство.- Многу интересна играчка за cockatiels, parakeets, папагали и некои други мали птици.- Уникатен изглед моделирање, играчка за cockatiels, parakeets, папагали и други мали птици.- Ги поттикнува вашите птици да се вежба и им помага да развијат рамнотежа и координација способност.Пакет Including1 x дрвена скала играчка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат