.

.

New
adidas Мажите Секојдневно 3.0 Скејт Чевли

adidas Мажите Секојдневно 3.0 Скејт Чевли

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Мажите повик на скејт-патики инспирирани за секој ден.Редовно одговара; Чипка затворање.Дише изми платно горниот.Уживајте во удобноста и ефикасноста на Ortho Lite sockliner.Гумени outsole со вулканизирана изглед.adidas mens Секојдневно 3.0 Скејт Чевли.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат