.

.

New
EEGUAI Електронското Пребројување Јаже Скокнеш Фитнес Вежба за Губење на Тежината Обука за Возрасни Мажи Жени Деца

EEGUAI Електронското Пребројување Јаже Скокнеш Фитнес Вежба за Губење на Тежината Обука за Возрасни Мажи Жени

DEN 4008.72

Количина на стоки
Достапно

Оваа вежба јаже скокнеш може да влијае на вашата кардио издржливост, издржливост и брзина, со истовремено подобрување на мускулна напнатост на целото тело.Интелигентни FSTN екран, high-definition екранот, интелигентни пребројување на гласовите. 2 X2 двојно лого дизајн, стабилен и мазна, без ликвидација(На експериментални податоци е пресметана според 30 минути вежбање секој ден).Литиум батерија, може да се користи за повеќе од 30 дена на едно полнење.Целокупниот изглед е едноставна и дарежлив, дршката е roped, вкупната тежина е за 170 G, тежината е умерен, а дизајнот е привлечна.Име на производ : електронското пребројување скокнеш rope Product материјал : PVCHandle материјал : ABS + Акрил + Metal Rope материјал : ПВЦ челик жица rope Specifications : 2.8 MColor класификација : (како на сликата покажува)Функција : општо слабеење, обликување на телото, убава body Choose со фитнес ефект : општо губење на тежината / слабеење / beauty The лесни скокни јаже е одличен избор за Теретана,Фитнес,Губење на Тежина,Крстот за Обука итн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат