.

.

New
REOLINK 4K Рое Отворено Камери, Паметни Човекови/Возило Откривање, Работа со Smart Home IP Безбедносната Камера, Timelapse, 24/7 Снимањето, RLC-820A Пакет со RLC-823A(5X Оптички Зум, Авто След

REOLINK 4K Рое Отворено Камери, Паметни Човекови/Возило Откривање, Работа со Smart Home IP Безбедносната Камера,

DEN 7133.52

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Она што е во пакет?. ⭐ 1x RLC-820 A камера со неговите додатоци. ⭐ 1x RLC-823 A камера со неговите додатоци.RLC-823 A и RLC-820 A камера идентификува вистинските закани од страна на индустријата-водечки човекови/возило за откривање на алгоритми за да се добие аларми, што навистина е важно.На RLC-823 A, исто така, интелигентно песни на сомнителни настани се случува и ротира било каде таа треба брзо да се обезбеди без клучните настани се пропушти.Прашање 1 : Како да го добиете RLC-823 A работи?Одговор : Со моќност од IEEE802.3at Рое на копчињата/инјектор/12 V DC адаптер(Вклучена), можете да се постави и пристап камерите преку Reolink Стан, Reolink КОМПЈУТЕР клиент, или web пребарувач(ОДНОСНО, Edge, Chrome, Firefox, Safari).Прашање 2 : Што Reolink NVR ќе биде компатибилен со овие камери?Одговор : Reolink NVRs со хардвер верзија на N2 MB02/H3 MB18 поддршка на smart детекција/репродукција(RLC-820 A), два начин зборува, рефлектори и сирената функции за RLC-823 A според најновата верзија на firmware.Можете да ја потврди компатибилноста преку Систем за Информации на NVR.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат