.

.

New
CHENX1NN Празник Играчка Листа 2021 за Жените, Случајни Игри Компјутери,Камерата, Камерата Кутија Bluetooth Слушалки, Gamepads и Други Електронски Кутии со капаци за Подароци

CHENX1NN Празник Играчка Листа 2021 за Жените, Случајни Игри Компјутери,Камерата, Камерата Кутија Bluetooth

DEN 2378.40

Количина на стоки
Достапно

ПОДАРОК : Тајната кутија игри се однесува на можноста од неизвесноста во врска со стоката во кутија ќе го купите.Целта е да се создаде изненадување и мистерија.Можеби имате среќа!Различни изненадувања, неочекувани подароци, исто како и вашиот среќа никогаш не завршува.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Отворена тајната кутии електроника, вие автоматски ќе добиете 1 бренд нови производи, тие можат да бидат беспилотни летала, gamepads, слушалки, лаптопи, мобилни телефони, паметни часовници и Повеќе, сè е можно, се погоди Она што е во него?.ОДЛИЧНА ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИТЕ : Ако сакате да се добие изненадување, нашите suprise кутија е вашиот најдобар избор.Кога обезбедување на Божиќ и другите празник подароци за вашиот љубовник, семејство и пријатели, вие не треба да губат време изборот на подароци!.НИЕ и ВЕТУВАМЕ на : Секој производ во оваа електронска тајната кутии е сосема нов, и вредноста на објектите во тајната пакет е исто или повисоко од вашите куповна цена.Ова е авантура за храброст и среќа!.Answer : ___________________________ NOTE : пакуваат и испраќаат по случаен избор од страна на добавувачот.Ако се купат повеќе производи, тие може да се повтори.Сè е случаен.Ако сакате да знаете она што е во кутијата, треба да го симнете го тоа сами.Оваа мистерија!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат