.

.

New
BIBITIME Жените Шапка Мачка Уво Капчиња Плетенка Поврзана Капи Топло Зима на Аикидо

BIBITIME Жените Шапка Мачка Уво Капчиња Плетенка Поврзана Капи Топло Зима на Аикидо

DEN 244.56

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% рачно изработени.Многу е шармантна,фитинг сите Жени/Девојки.Fashion & секојдневен стил,рачно изработени и сплетам, се задржи топло.Овој стил шапка е многу популарна сите на светот ( Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира ист.).Големина : Една големина одговара на повеќето жени и девојчиња (Сите наши капи се рачно изработени,ќе има некои разлики во споредба со машина предмети,ви благодариме за вашето разбирање.).Жените Шапка Мачка Уво Капчиња Плетенка Поврзана Капи Топло Зима на Аикидо Уво Размавта Капи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат