.

.

New
Beaute Мода Жените Пом Beanie Шапка со Faux Крзно Пом Пом Руно Наредени, САД Компанија

Beaute Мода Жените Пом Beanie Шапка со Faux Крзно Пом Пом Руно Наредени, САД Компанија

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

100% Акрил.КАБЕЛ ПОВРЗАНА BEANIE ШАПКА СО ПОМ ПОМ - ЗИМА BEANIE КАПА ШАПКА : Faux крзно пом на врвот.Оставете долго или fold за свој уникатен изглед.Целосно наредени со екстра слој на меки руно за дополнителна доза на топлина.BEANIE - се продава одделно или во шапка/шамија во собата.Шамија е половина кабел поврзана и половина faux-крзно руно.Голем 4.5" Faux крзно пом пом. 100% Акрил.Мека кадифен обвивка.УНИСЕКС, ЖЕНИ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ, ПОМЛАД : Овој една големина одговара на повеќето beanie шапка и капа ќе одговара на повеќето Возрасни лица, како и Јуниори и Тинејџерите, па дури и поголеми деца.SLOUCHY BEANIE - ПОМ-ПОМ BEANIE - ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ШАПКА - НОСЕТЕ ШАПКА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН НАЧИН - МУЛТИ НОСАТ КАПА : Нашиот најнов поврзана шапка е совршен облик и тежина за стилизирање на различни начини.Се носат како baggy beanie стил или ткаенината за построги вклопуваат и да ја покажат на руно.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ЖЕНИТЕ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ, ДЕВОЈКИ - жени од сите возрасти можат да спорт овој поглед.ОДЛИЧЕН МОДЕН СТИЛ BEANIE ШАПКА И СКИ КАПА : На пом на врвот на оваа форма фитинг beanie капа е разиграно потсетува на предиво пом-poms од недалечното минато, но задева око со мека faux крзно надградба.МНОГУ НАЧИНИ ДА се НОСАТ BEANIE ШАПКА - СКИ КАПА : Нашиот најнов поврзана шапка е совршен облик и тежина за стилизирање на различни начини. 1. SLOUCHY : Носење капа понатаму грбот и долниот дел на главата, притиснете назад само доволно далеку, така што можете да почнете да видите малку на косата. 2. ВРЗАНИ КАПА - ВРЗАНИ ШАПКА : да се даде на шапка здрава 2-3" ткаенината само поради тоа што е најлесен, повеќето класичен начин да се носат поврзана шапка.Тоа е нешто што може да се работи за секого.ЗОШТО НОСАТ BEANIE : Класичен ладни временски услови beanie од експерти во Beaute Мода.Пријатна поврзана наследство силуета со pompom, и руно поставата со ребрести ивица што ќе ви ги пријатна и стилски без разлика дали сте притискање на падините или кафуле.BEANIE ШАПКА ДЕТАЛИ : Speckled поврзана акрилик изградба ткаени со текстури и наредени во атмосфера пријатна руно за дополнителна топлина и удобност, покриена исклучување со подуени пом пом направени од faux крзно.Оставете долго или fold за свој уникатен изглед.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат