.

.

New
ШАРМ Памук Turban Bandana Капа - Mens Chemo Глава Покритие Женска Пиратски Косата, Завиткајте

ШАРМ Памук Turban Bandana Капа - Mens Chemo Глава Покритие Женска Пиратски Косата, Завиткајте

DEN 395.04

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Тоа му треба одговорен однос произведени во Бали.Опремени затворање. 100% ПАМУК ГЛАВА ПОКРИТИЕ ЗА МАЖИ овој додаток нема да бидат оставени заборавени во задниот дел од вашиот плакар.Тоа е шик, едноставен и функционира одлично како лесен фрлени на капа за брз errands или да се покрие regrowth на корени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Симпатична прилагодливи 100% Памук bandana капа со еластична назад за сигурност, удобност и сит не се лизга одговара за време на секојдневните активности.Идеален за секој кој сака брз и стилски додатоци за да се задржи на косата под контрола.Популарен избор за motorcyclists да се носат под шлемови, за медицински сестри, и за одржување на удобен околу куќата.Памук е одличен избор за луѓе кои сметаат дека капи ги направат своите скалпот се чувствувате нервозни, заостанато или непријатно.Тоа е противалергиски!Совршен за внатрешна и надворешна употреба, тоа може да биде корисен додаток за да ги има, особено за да се задржи на сонцето исклучување на топли места без многу сенка.Достапни во различни smart бои~.Црна ~ Лесно да се стил, широко прифатени како унисекс, brooding.Сенф ~ Boho, Сончев, ќе ги натера луѓето да насмевка!!!.Пинк ~ Флорални, Симпатична и Експресивен!.Бургундија ~ Длабоко, Brooding, Наутички!.Одличен избор да се игра двоен-должност за пират или ренесансата фер костим, како и.БРЕНД : ШАРМ Етнички рачно изработени во Бали.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ - Погоден за глава големини на 21.2-23.6 во (54-60cm).ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ : Ние препорачуваме миењето со деликатна детергент за перење во млака вода.После миење, навивам вашиот објект во крпа, ставете нежно се додека вишокот на вода има излезе и потоа место на рамна површина во засенчени област да се исуши.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат