.

.

New
URATOT Зима и Топло Поставува Плетени Шамија Beanie Pompom Капа на Екранот на Допир, Ракавици и Зима Уво Потоплите Сет за Мажи или Жени

URATOT Зима и Топло Поставува Плетени Шамија Beanie Pompom Капа на Екранот на Допир, Ракавици и Зима Уво Потоплите

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 плетени шамија, 1 плетени beanie pompom шапка, 1 пар на екран на допир ракавици, и 1 earmuff, различни бои се достапни за вас, можете да изберете саканата боја да се купи.Внимателен дизајн : палецот и индекс на прст совети на ракавици имаат екран на допир за дизајн, лесно за вас да го користите екранот на допир уред, без отстранување на ракавици, удобен и практичен.Премиум материјал : нашата beanie капа, шамија и ракавици се изработени од високо-квалитет акрилик на платно, мека и кожа-пријателска, удобна и пријатна; покрај тоа, тие имаат добра еластичност и парична казна изработка.Идеален топло додатоци : овие мулти-функционални 4-во-1 топло додатоци натпреварот многу добро едни со други, може да ги носи заедно или посебно, нашите зимски топло во собата може да и ги задржи вашите раце, вратот, ушите и главата загрее и да ве заштити од ладното време во зима.Применливи во повеќе прилики : на зимата е топло во собата е идеален за активности на отворено, како што се патување, скијање, велосипедизам, кампување, планинарење, трчање, пешачење, итн., тоа исто така може да се користи како Божиќ подарок, роденденски подарок или зимски подарок за вашето семејство и пријатели.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат