.

.

New
Лесно Дух на Жените Слајд Сандала

Лесно Дух на Жените Слајд Сандала

DEN 418.80

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ткаенина.Увезени.вештачки единствена.Катапулт на вашиот секојдневен изглед со симпатична и удобна Лесно Дух® Traciee 2 слајдови.Горниот направени од quilted текстил.Лесно лизга-на дизајн.Платнена обвивка.Лесно cushioned, стационирани insole.Човекот-направени единствена.Увезени.Мерења : Тежина : 5.2 мл Производ мерења беа направени со користење на големината 9, широчина W (D).Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.Се сретне Traciee, еден од најновите членови на Traveltime Семејство.Додадено тапацир од пета до пети носи извонредна утеха на нашите лесни, флексибилни Traciee лизга-на сандали, благодарение на contoured footbed, и ЕВА моделирани outsole за супериорен влечење.Овие неверојатно удобно лизга-на сандали, исто така, карактеристика модерен страна cutouts.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат