.

.

New
Црна Кутија 20 Wallmount Buss Бар (27 Дупки)

Црна Кутија 20 Wallmount Buss Бар (27 Дупки)

DEN 5143.92

Количина на стоки
Достапно

Дава 2 3/4" ќор-сокак од ѕидот.Има 7/16" дијаметар повлечи дупки.Accommodates 3/4", 1", и 1 3/4" центар до центар распоредени две повлечи дупки.Wallmount Buss Бар Месеци за на ѕид за да се обезбеди централна земјата точка за опрема.Изградена на electrolytic, тешко-теренот, 110-легури на бакар бар.Изолатори се изградени од стакло-засилен thermoset полиестер.Наведени на УЛ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат