.

.

New
W3G280-EQ20-43 DC Фан Топката Имајќи 26V 7.5 А 200W 3100RPM Страната Планината

W3G280-EQ20-43 DC Фан Топката Имајќи 26V 7.5 А 200W 3100RPM Страната Планината

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Набавувач : ebm-papst Дел No : W3 G280-EQ20-43 Ro HS : Да Фан Ротација : стрелките на часовникот за Лежишта : Топката Семејство : W3 G280 Оперативни Фреквенција : N/R Напон Оценка : 26 V Категорија : DC Фан Престанок : Олово Жица Домување Материјал : Polyamide Оперативни Влезниот Напон Спектар : N/A Монтажа : Прирабница Планината Номинална Брзина : 3100 r/мин Ниво на Бучава : N/A Линија на струјата : 7.5 Моќ Оценка : 200 W Максимум Струење : N/A Температурата на работа : 70(Max) °C Димензии : 94 x 314mm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат