.

.

New
Тежок Случај со Carabiner за Airpods Max,Силикони Earpads Покритие за AirPod Max Слушалки Earcup

Тежок Случај со Carabiner за Airpods Max,Силикони Earpads Покритие за AirPod Max Слушалки Earcup

DEN 1310.40

Количина на стоки
Достапно

Специјално дизајниран Желе тежок случај за Airpods Max Слушалки. (Продажба за silicoen случај со Carabiner само, не го вклучува уредот).На Carabiner на врвот може да биде рака-врши или обесени на ранец, ова силикони случај за Headphone е лесен и компактен за да се вклопи во вашиот ранец,рачна или багаж за подобрување на патување заштита.Earpads Покритие За Air Pod Max Слушалки.Лесно да се инсталира anduse,Анти-пот прашина-доказ Перат.Направен од висок квалитет со силиконска за удобно допир, еколошки силикони, sweatproof, отпорен на Гребење, перат.Направени од високо-одделение еколошки силикони, па маската е безбеден и хигиенски andno иритација на кожата.Тежок Случај со Carabiner за Airpods Max,Силикони Earpads Покритие за Air Pod Max Слушалки Earcup.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат