.

.

New
Мека Корица Кристал TPU Јасен Случај за iriver Astell&Kern SP2000 со Предниот Екран Заштитник Калено Стакло (Јасна Црна)

Мека Корица Кристал TPU Јасен Случај за iriver Astell&Kern SP2000 со Предниот Екран Заштитник Калено Стакло

DEN 957.60

Количина на стоки
Достапно

Погодни за : i River SP2000. Мала тежина, Совршено се вклопуваат за вашиот уред, Лесно snap on/off дизајн, не бараат tools.Тоа го штити вашиот уред рамка од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Dusts, Судири И Абразија, Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа, без да се отстрани случај.Пакет се вклучени : 1 x Опремени Случај (Не вклучуваат уред), 1 x Пред Калено Стакло,.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат