.

.

New
CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај за iPad Про 10.5 инчен Мермер Крпа Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Пенкало Слот & Носителот Без Тастатура за Таблет Задниот Капак (Бој

CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај за iPad Про 10.5 инчен Мермер Крпа Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Пенкало

DEN 2323.20

Количина на стоки
Достапно

1. Случај за таблет - Вклучете го вашиот уред под целосна заштита. 2. Тенок и преносни - совршено се вклопуваат за вашиот уред додека додавање на само 5 милиметри на дебелината. 3. Користење на еколошки материјал, потрајни - на предната маска е прашина-доказ, додека задниот поклопец е капка-отпорни и тешко е да се валкани. 4. Синтетички надворешноста и мазна внатрешност се обезбеди сеопфатна заштита за вашиот таблет.За i Pad Про 10.5 инчен Мермер Крпа Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Пенкало Слот Совршен cutouts за звучници, камера и други ports1. Едноставен, лесен, удобен и лесен за носење.2. Има добри перформанси, која може да се работи за долго време.3. Се обезбеди сеопфатна заштита против дневна штета како што се прашина, влијание, гребење и судир.4. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.5. Генијален дизајн, со пенкало слот и заграда, кожа случај е многу модерен и популарни.Забелешка : актуелната производ е предмет на насловот модел, моделот на слика за повикување само.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат