.

.

New
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Заштитна Маска) за Samsung Galaxy Tab E 8.0 T387 Три-Слој Shockproof,360 степени Вртливата Потпирачот&Рака на Рака & Рамо, Рака PC+Силикони Заштитни Случај Smart Cover

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Заштитна Маска) за Samsung Galaxy Tab E 8.0 T387 Три-Слој Shockproof,360 степени Вртливата

DEN 1603.20

Количина на стоки
Достапно

Совршен cutouts за камерата, звучници, стојат и други пристаништа.Мека внатрешни работи додава удобност и дополнителен слој на заштита.Заштита на вашиот уред од шокови,гребнатини и прашина.Изградена во мирување за гледање емисии,видео разговори,итн.Наменети исклучиво за Samsung Galaxy Tab E 8.0 T387 НЕ се компатибилни со сите други модели.Ве молиме проверете ги модел пред да го купите.Мулти-слој напредна заштита : 3 слоеви заштита во комбинација со "КОМПЈУТЕР предната маска кои вграден екран заштитник" + "тешко PC задниот поклопец" + "меки силиконски надворешната школка".Обезбедување на заштитен ракав за вашиот таблет за да спречите случајно капки/шокови/гребење.360° Ротирачки Стојат &Convenient Pencil Носителот : 360° ротирачки застане е свитлива и тешки доволно да држач за вашиот i Pad нагоре, секогаш овозможувајќи ви да имате повеќе hands-free видео-гледање или пишување агли за секоја ситуација, без разлика дали сте на авионот, на каучот или дури и во кревет.Удобно визуелна точка и заврши ги споделите вашите раце слободни.Вграден-во рака на рака ти дава парична казна контрола врз вашиот таблет.360 степени Ротирачки Kickstand The изградена-во потпирачот ќе поставете ги двете раце за бесплатно, без разлика дали сте гледање видео или играње игри.360° Ротирачки Прилагодливи Рака на Рака &Precise Cutout The рака на рака може да се прилагоди на должината за да ги собере за возрасни или деца.Прецизни исечок овозможува целосен пристап до сите копчиња, пристаништа или карактеристики, без отстранување на случај.Добро дизајниран за прашина маска за секоја порта спречува прашината добивање.Она што е во Пакет : 1xdropproof Case1x Shoulder Рака.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат