.

.

New
Airpod Случај за Airpod 2/1, Заштитна Силиконска Цртан филм Мода Симпатична Дизајн, Кул Забава Смешно Слушалки Додатоци Случаи за AirPods.

Airpod Случај за Airpod 2/1, Заштитна Силиконска Цртан филм Мода Симпатична Дизајн, Кул Забава Смешно Слушалки

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

НАДГРАДИ се ВКЛОПУВААТ СЛУЧАЈ ЗА POD : Оригинални Air Pods Случај е подобрена до совршено се вклопуваат со светло-тежина и минимален дел, прецизен дизајн за Air Pods 2 и 1 најновите безжични полнење случај.Држете го вашиот Air Pods Тесни и Безбедна.МАЗНА на ДОПИР & ФИРМА ПВЦ : Изработени од мек, ПВЦ, Трајни доволно за да обезбеди Влијание на Корозија и Анти-Нула против секојдневно носат и солза.Дамките и нечистотијата може да биде лесно да се избриша и чисти.НЕ е ПРЕЧКА ЗА БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ : На Air Pods покрие поддржува Безжична Полнењето без прекини.Компатибилен со сите QI стандардот за безжична полнење влошки.ПОПУЛАРНАТА МЕТАЛ CARABINER ПОДАРОК : Преобразува вашето уво парчиња од Air Pods носителот на Keychain додатоци комплет.Преносни да се одржи на фармерки и кеси, погодно за употреба во спортот. (Air Pods не е вклучена.).За Љубителите : Ова е Фан-уметничка работа, се надевам дека ќе ви се допадне.Airpod 2/1 Случај Покрие Симпатична Смешно Цртан филм за Apple Airpods por Полнење Случај Заштитна Силиконска Додатоци Случаи Keychain, Најдобриот Подарок за Девојчиња и Момче (Appa Air Pods 2/1) -100% Нов и висок квалитет, Компатибилен со Apple Airpods 2/1 совршено. - Изработени од високо квалитетни трајни Силикони, 360°заштита за вашиот Air Pods por Полнење Случај.Dustproof, анти-отпечаток, анти-судир, мулти-функција на заштита. - Лесно да се инсталира.Горниот и долниот опфаќа се одвоени за лесно отворање и затворање.Кога демонтирање, се отстрани горниот капак од назад, користете два индекс прсти од страна на Airpods, и притиснете нагоре од дното со вашиот палец лесно да се отстрани Airpods . - Супер симпатична дизајн, симпатична 3 D цртан лик , направи вашиот airpods про изгледа шик.Ќе добиете многу на комплименти од вашите пријатели.Различни слатки и стилови за да изберете од. - Доаѓа со монтажни keychain,погодно да се носат - Прецизен дизајн, на дното полнење порта ви дава слободен пристап до полнење порта, без отстранување на заштитни случај. - Погоден за денот на Благодарноста, Божик, Нова година или било која друга посебна прилика, како подарок за девојки, партнери, родители, деца, пријатели.Пакет се Вклучени : 2 x Appa Airpods 2/1 Заштита на Случај, 2 x Key Chain Не Двоумете се да контактирате со нас ако било какви прашања,Ние ќе ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат