.

.

New
unknowns Прилагодливи Торта Нож Пластични Торта Сепаратор Леб Машина Slicer Сечење Fixator Печење Тесто Алатка Кујна Accessoires Торта Сепаратор

unknowns Прилагодливи Торта Нож Пластични Торта Сепаратор Леб Машина Slicer Сечење Fixator Печење Тесто Алатка

DEN 232.56

Количина на стоки
Достапно

❤ Лесен за Употреба : Кога ќе притиснете на ова копче,тој ќе ја ротирате поддршка плоча и подигнете го торта ќе се намали од дното. ❤ Добар Помошник за Кујна : кујна основна алатка, направете вашиот торта сечење полесно.Добар помошник за живот. ❤ Лесно да се Носат : Мала големина и преносни, лесно да се носат и чиста. ❤ Материјал : Торта slicer е направен од висок квалитет на храна-одделение материјал, безбедно и трајно да ја користите. ❤ Услуги на клиентите : По приемот на производот, ве молиме проверете дали квалитетот на производот е непроменети.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со сервисот во време за да се реши проблемот што е можно поскоро, ви благодариме!.Прилагодливи Торта Нож Пластични Торта Сепаратор Леб Машина Slicer Сечење Fixator Печење Тесто Алатка Кујна Accessoires торта separator100% сосема нов и висок quality Features : Направен од висок квалитет на храна-одделение материјал, безбедно и трајно да ја користите.Кога ќе притиснете на ова копче,тој ќе ја ротирате поддршка плоча и подигнете го торта ќе се намали од дното.Мала големина и преносни, лесно да се носат.Кујна основна алатка, направете вашиот торта сечење полесно.Лесно да се чисти, добар помошник за живот.Торта нож само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Plastic Size : стан.26x10.5x10.2cm/10.24x4.13x4.01in Color : Orange Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Торта нож.

Карактеристики на стоката

Material:
Plastic
Size:
app.26x10.5x10.2cm/10.24x4.13x4.01in
Color:
Orange
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Cake knife :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат