.

.

New
AWMES Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm Бенд,22mm Природни Дрвени Црвено Сандаловина Нерѓосувачки Челик Метал Линк Хривнија Бенд за Samsung Watch 3 45mm/46mm,Опрема S3 Класичен/Грани

AWMES Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm Бенд,22mm Природни Дрвени Црвено Сандаловина Нерѓосувачки

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилност (22mm Ширина Види) : Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Опрема S3, Samsung Галакси Види 46mm, Опрема S3 Граница/Класичен Smart watch ; Пакет се Вклучени : 1 x Види Бенд (smart watch не се вклучени) 2 x Иглички 4 x Брзо ослободување Иглички 1 x Отстранети Линк Алатка 1 x Инструкции AWMES Внимателни Совети за Природни Дрвени Види Бенд 1, сандаловина не е водоотпорен 100% , ве молиме да се избегне вашиот сандаловина бендот да се навлажни.33 инчен да 8., Доаѓа со брзо ослободување пролет барови, кои не се заклучи на за Галакси Види 45mm 46mm/Опрема S3 Види Бенд Интерфејс прецизно и сигурно.33 инчен да 8.До 12 линкови може да бидат отстранети, Лесно да се отстрани или да додадете линкови за себе да одговара на вашиот зглоб.Не за Samsung Галакси Watch 4 Класичен 46mm/42mm,Не за Samsung Галакси Watch 4 44mm 40мм.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат