.

.

New
Misker Најлон Бенд Компатибилен со Apple Види Бенд 42mm 44mm 40mm 38mm, Лесни Дише Спорт врвка за околу Рака со Метални Тока Компатибилен со iwatch Серија 6/5/4/3/2/1

Misker Најлон Бенд Компатибилен со Apple Види Бенд 42mm 44mm 40mm 38mm, Лесни Дише Спорт врвка за околу Рака

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилни Модели : Може да се работи со сите верзии на Apple се Види, вклучувајќи Apple Види Серија 1,Серија 2,Серија 3,Серија 4(2018),Серија 5(2019). 38mm 40mm 42mm 44mm.Издржливи ткаени најлон бендови се меки, дише, флексибилни и отпорен на вода; Инспириран од воени бендови, овие солиден види ремени се изградени тешки уште удобно за целодневно носење.Со Висок квалитет Адаптери и Метален Затворач, нови ажурирани конектори на двата краја не се заклучи на своето Види интерфејс прецизно и сигурно.Лесно да го поврзете вашиот Apple Види удобно и сигурно.Нема алатка е потребно, без губат или изгубиле завртки.Прилагодлива големина одговара за 5.5"-8.0"(140mm-205mm) зглоб.Различни бои за да одговараат на вашите различни расположение секојдневно.Не грижете се купат : 24 часа услуги на клиентите ќе им понуди најдобри замена и да се врати на услуга за секоја цел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат