.

.

New
SLG Компатибилен со Apple Види Кожа Бенд 42/44/45mm, D8 Полно Зрно Кожа Замена Рака Функција Црна Адаптери со Подарок Кутија, рачно изработени и Дизајнирани за iWatch SE & Серија 7/

SLG Компатибилен со Apple Види Кожа Бенд 42/44/45mm, D8 Полно Зрно Кожа Замена Рака Функција Црна Адаптери

DEN 1176.00

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Компатибилен со Apple Види 42 / 44mm SE / Серија 1 2 3 4 5 6 7 (Сите Модели), Секој производ е sophisticatedly дизајниран од страна на нашите професионални занаетчии да им обезбеди на своите уникатен изглед.Хром кожа кои суштински се снабдува живот водоотпорен / Секој од нашата кожа бендот беше специјално обоена да им обезбеди на своите уникатни сезонски боја.Бојата и обликот на нашето ново дизајнирани кожа бендот во тоа време, на крајот ќе бидете на вашиот начин на живот најдобро.Нашата кожа бенд ново дизајниран од страна на нашите sophisticate занаетчии обезбедува начин за подобар квалитет за вас, како тоа оди преку дебелината на проверка.Една големина бенд за врвка за околу големина од 5.5 инчи да се 8.6 инчен (14cm-22cm) / Двата тока и се повлечи се обложена со хром за високо сјајни.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат