.

.

New
Сублимација Види Бенд Празно множество на Три 42/44 Големина

Сублимација Види Бенд Празно множество на Три 42/44 Големина

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .За Сублимација.Лесно Собранието.Инструкции Се Вклучени.Нови продавачот со премиум производ.Да ги прилагодите на вашите сопствени види бендови!!.Празно, сублимација на Apple Види бендови подготвени за вашиот прилагодување.Тие се изработени од кожа-како материјал, подготвени да бидат испечатени на. **Забелешка, црните "обрачот" да се одржи бендот надолу, не е способен да се сублимација на бои, и може да се топи ако сте се обиделе.Собранието е потребно, но инструкции се вклучени.Овој оглас е за 38/40mm големина на Apple се Види.Ве молиме проверете што големината види го имате пред купување.Обоени бендови се примери на она што може да се направи, и не се претставуваат на производот што се купување.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат