.

.

New
eiEuuk рачно изработени се Види Бенд Рака Спорт Гроздобер Вистинска Мека Кожа Брзо Ослободување Замена за врвка за Рака 18mm 20mm 22mm 24mm Smart Watch Појас Додатоци за Жени Мажи (1

eiEuuk рачно изработени се Види Бенд Рака Спорт Гроздобер Вистинска Мека Кожа Брзо Ослободување Замена за врвка

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ СО 18 MM ШИРИНА : Овој часовник на рака е компатибилен со било која традиционално или smart види дека се користи 18mm пролет барови.Можете да најдете повеќе smart watch ширина во "Опис на Производот" дел.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : во Споредба со другите единствено еднострана кожа види рака, нашата кожа ремени горните и долните страни се направени од врвен квалитет жито кожа.Ние процес првиот слој на кожа во уникатен мека Крава вратот модел стил, во моментов, вкупно 8 бои се дизајнирани да ги задоволат потребите на различни сцени.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : За Брзо Ослободување дизајн го прави тоа брзо и едноставно да го инсталирате и да го промените вашиот бенд во секунди.Додека повеќето луѓе можат да го направите ова со само прст ние, исто така, вклучуваат асистент алатка за да се задоволат вашите потреби.ОПТИМАЛНО ОДГОВАРА : Оваа кожа види бенд е дизајниран да се вклопуваат зглобовите 6.5" 8", кој опфаќа најголем дел од врвката за околу големина.Тоа е лесно да се прилагоди на должината со 7 дупки кои се движат за флексибилни носи.СОВЕТИ ПРЕД ЦЕЛ : ве Молиме мерка ширина на вашиот повлечи се види правилно и изберете соодветна ширина на watch бенд.Ние обезбедува 18mm, 20mm, 22mm и 24mm ширина види бендови за вас за да изберете од.Може да се однесува на сликата или "Опис на Производот' заглавие на оваа страница да се измери, или контактирајте не директно.Компатибилност : Нашите бендови одговара стотици традиционалните часовници со стандардни 18mm, 20mm, 22mm, 24mm повлечи ширини.Исто така, неколку заеднички компатибилен smart watch paints : - Компатибилен со Amazfit GTS 20mm ширина - Компатибилен со Amazfit GTR (42mm) 20mm ширина - Компатибилен со Amazfit GTR (47mm) 22mm ширина - Компатибилен со Amazfit Bip & Bip Лајт 20mm ширина - Компатибилен со Asus Zenwatch 2 1.63" 22mm ширина - Компатибилен со Фосилни Спорт (41mm) 18mm ширина - Компатибилен со Фосилни Спорт (43mm) 22mm ширина - Компатибилен со Huawei Watch / Вклопуваат 18mm ширина - Компатибилен со Huawei Види 2 20mm ширина - Компатибилен со Huawei Види 2 Класичен 22mm ширина - Компатибилен со Галакси се Види (42mm) 20mm ширина - Компатибилен со Галакси се Види (46mm) 22mm ширина - Компатибилен со Галакси се Види Активни 20mm ширина - Компатибилен со Галакси се Види Активен 2 (40mm & 44mm) 20mm ширина - Компатибилен со Галакси се Види 4 44mm 40mm 20mm ширина - Компатибилен со Галакси се Види 4 Класичен Бендови 46mm 42mm 20mm ширина - Компатибилен со Опрема S2 Класичен / Sport 20mm ширина - Компатибилен со Опрема S3 Класичен / Граница 22mm ширина - Компатибилен со Ticwatch 2 / E / S 20mm ширина - Компатибилен со Ticwatch Pro / Е2 / S2 22mm ширина - Компатибилен со Withings (Nokia) Activité Поп / Activité Челик / Activité Sapphire / Челик HR 36mm 18mm ширина - Компатибилен со Withings (Nokia) Челик HR & Челик HR Спорт 40mm 20mm ширина ЗАБЕЛЕШКА : Оваа бендови не се Компатибилни со Garmin Vivoactive 3, 4, 4 S,Vivomove ЧАС или SUUNTO Траверс.Спецификација : *Бенд Материјал : Висока класа Вистинска кожа *Бенд Ширина : 18mm/20mm/22mm/24mm Пакување Листа : 1 x Замена Кожа Бенд 1 x Пролет Бар Pin Смена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат