.

.

New
Паметни се Види со Bluetooth Слушалки, Безжична Слушалка 6D Стерео, 1.28 Во Допир HD Екран, IP67 Водоотпорен GPS Спортски Види со Повик, Фитнес Види Tracker за Мажите, Крв, Кислород о

Паметни се Види со Bluetooth Слушалки, Безжична Слушалка 6D Стерео, 1.28 Во Допир HD Екран, IP67 Водоотпорен

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Тоа се препорачува да не повеќе од 10 уреди во моментов се поврзани или се поврзани со Bluetooth на вашиот мобилен телефон.Три Bluetooth сигнали, поддршка три репродукцијата на музика методи : види локални складирање MP3 репродукција, види Bluetooth поврзување на мобилен телефон да се игра мобилен телефон музика, earbuds се поврзете на мобилен телефон за да слушате музика. ⌚MP3+TWS +Smart Watch : Ова не е само еден допир smart види, исто така, додава MP3 и TWS на традиционалните smart watch. ⌚10 Спорт Режими & IP67 Водоотпорен : Поддржува 10 професионални спортски режими & IP67 водоотпорен, без страв од пот, вклучувајќи надворешни работи, велосипедизам, mountaineering, бадминтон, пинг понг, јога, фудбал, елипсовидна тренер, одење, и кошарка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат