.

.

New
Smart Watch за Android и iOS Телефони Паметни Часовници за Жени Мажи Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Следи Фитнес Види Водоотпорен Круг Smart Види со Сопствени Види Лиц?

Smart Watch за Android и iOS Телефони Паметни Часовници за Жени Мажи Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето

DEN 1367.76

Количина на стоки
Достапно

· Временските информации. · Pedometer спортски види : песни чекори,калории изгори.Паметни се види со 24 спортски режими, музика контрола, аларм, stopwatch (стоперка), менструалниот циклус рекорд, се најде телефон, светлината на вредноста.Обичај Smart Watch Лице : smart watch за жените и мажите е 9.СТАН може да ја снимите вашата вежба податоци, отчукувањата на срцето, спиење, итн.Оваа fitness watch е IP68 водоотпорен, можете да го носат при миење на рацете, во дожд, и пливање.Smart Watch за Android и i OS Телефони : Даунлоадирајте на Tefiti СТАН и лесно да се поврзете на спортски види на вашиот телефон преку Bluetooth, можете да добиете известување за вашите повици, текстови, и СНС пораки, вклучувајќи ги Facebook, Twitter, Whats App, Скопје, Гласник, итн. ·Smart watch компатибилен со Android и i OS телефони. 2,Отворете го телефони, Bluetooth прилагодувањата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат