.

.

New
FMSBSC Smart Watch Мажи со Телесна Температура, Мерење, Bluetooth Повик, IP67 Водоотпорен, Спортски Податоци, Калории Мониторинг, Паметни Спортски Нараквица, отчукувањата на Срце?

FMSBSC Smart Watch Мажи со Телесна Температура, Мерење, Bluetooth Повик, IP67 Водоотпорен, Спортски Податоци,

DEN 852.00

Количина на стоки
Достапно

★ Неверојатни Карактеристики ★ Температурата на Телото Мерење, Bluetooth гласовен повик, спиење, отчукувањата на срцето, крвниот притисок, крвта со кислород, чекор броење на калории, stopwatch (стоперка), музика контрола, Bluetooth фотографија, Калкулатор, calendar (календар). ★ DIY се Види Лице : На 1.28" touch screen дисплеј, го прави јасно и интуитивно да се разбере вашето здравје и спорт на податоци.И исто така можете да го прилагодите се види на лицето да покаже вашата личност. ★ 11 Спортски Режими & 6 видови на HD dial теми ★ 11 видови на спортски режим trackers, како што се Трчање, Кошарка / Фудбал, Пешачење, Тенис на Маса, Качување, Велосипедизам, Пливање, Јога / гимнастика,елипсовидна машина, да знаете вашата фитнес статусот во секое време.6 видови на HD dial теми може да биде вклучен во волја. ★ Примите Повик и Известувања за Порака размена на Инстант ★ Сите ваши информации може да се synchronously прикажани на smart watch, како што се Дојдовните повици, СМС, We Chat, QQ, Facebook, twitter, Whats App, Скопје, Ka Kao Talk, Viber, instagram, линија, Messenger, Skype, Gmail, Messenger, и Други СТАН, итн. ★ Smartwatch за i OS и Android Телефон ★ Bluetooth5.0, Андроид 4.4 +, IOS8.4+, IOS5 S +, Топло потсетување : сите горенаведени податоци за повикување само и не може да го замени медицински третман.Поддршка јазици : Кинески (Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески), Јапонски, англиски, француски, германски, италијански, шпански, руски, руски, португалски, полски, Малезија, Тајланд★ се Прикаже : Големина 1.28 инчен колор★телото : Лице школка : Цинк alloy Bottom школка : ABS+PC★Операцијата на владата : Допир ★Батерија : 180 m Ah Li-pol батеријата Smart Чекање : Околу 5-7 дена режим за 15 дена ★ Водоотпорен Дизајн : IP67 вода и прашина отпор оценка. ★ Карактеристики : ● Температурата на Телото Мерење● Bluetooth гласовен повик● отчукувањата на Срцето следење● Крвен притисок следење● 11 Спортски Режими● Крв, Кислород следење● DIY Види Лицето● Time / часовникот на екранот● чекор, калории, растојание● Спиење мониторинг (спиење време, ноќна квалитет, да останат до доцна)● Call потсетници, SMS потсетување, qq потсетување, микро потсетување, Skype, facebook, whats App потсетник● Music контрола● Апликации● Приказ на адресарот● Brightness Прилагодување● Најдете го телефонот и да се најде на хривнија● Sedentary потсетник● Далечински управувач за камера (тресат тресат да се земе слики)● за да се подигне рака на светлина на екранот● режим не вознемирувај..★Компатибилност : Bluetooth5.0 Android 4.4 +, IOS8.4+, IOS5 S +★Пакет листи и тоа : * 1 х Smart Watch * 1 x USB кабел * 1 x Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат