.

.

New
CA0434 Морнарица Бела Шарени Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm)

CA0434 Морнарица Бела Шарени Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска

DEN 1257.60

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0434 Морнарица Бела Шарени Кожа Smart Watch Бенд Рака За Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат