.

.

New
BDRSRX Надолу Двојно Вреќа за Спиење Водоотпорен и Солза - Доказ Отворено Возрасни Туристички Кампување Паузата за Ручек Лесен за Складирање и за Носење (Боја : Виолет?

BDRSRX Надолу Двојно Вреќа за Спиење Водоотпорен и Солза - Доказ Отворено Возрасни Туристички Кампување Паузата

DEN 4910.16

Количина на стоки
Достапно

Pongee,Најлон.Удобно материјал : поставата 320 T pongee, ткаенини : 400 T водоотпорен најлон крпа, фил : бела патка надолу, внатрешна/патува, да се употребуваат на целата година, дише и влага-доказ.Спецификации : Две бои се на располагање, 1800g бела патка надолу е изградена-во, и вкупната тежина е 2700g.Ограничување на температурата од -25℃, 220x130cm.Можете да изберете во зависност од вашите потреби.Лесни плик вреќа за спиење : топло и светло, со drawstring торба за лесен за складирање и за носење.Клипови и ремени се направи тоа многу компактен, и патентите на нозете се дише, па може да се обеси на вашиот ранец и го носат тоа лесно.Кожата - friendly на кожата која е лесно да се чисти : кожа - friendly и мека, ќе се чувствуваат многу удобно и сон како дете или бебе.Нашите вреќи за спиење се, исто така, побезбедно, машина перат и лесно да се чисти.Температурата се перат.добредојдовте на нашата продавница.Спиење кеси произведени од нашата фабрика имаат голем капацитет, многу стилови, големи се одвиваат простор, и преносни пакување, кои се погодни за многу наврати.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации!.опис на производот : Материјал : водоотпорен најлон, pongee Inside : бела патка надолу Применливи луѓе : adults Color : виолетова, blue Size : 210x 130cm Weight : 2.7 кг Водоотпорен и windproof : Кога ќе се ужива активности на отворено, некогаш биле темни облаци?Нашата претпоставка е да, но ова не е секогаш проблем.Нашите вреќи за спиење се водоотпорни, па секоја влага ќе ти се лизга надвор веднаш.Windy времето?не грижете се.Ние ги користиме здрав, висока-перформанси, анти - свиткување патент, кои лесно можат да се лизгајте нагоре и надолу за да се избегне нацрт влез.На drawstring плик јака ви овозможува да заврши цврсто и да се задржи на ноќта кул Машина перат : Дали сте кампување со вашето семејство да учествуваат во фестивалот прослави, или вашите деца имаат отседнала со твоите вреќа за спиење, тоа не ќе биде многу примитивни кога ќе се вратам.За разлика од повеќето други вреќи за спиење, нашите вреќи за спиење се целосно перат, што ги прави одличен вреќа за спиење за деца.Само се става во машина за перење на 30° C и план за вашата следна авантура, додека се врти?.Нашите вреќи за спиење се погодни за патување во и надвор од спортот.Овој производ е донесена во вид, и големината е рачно да се измери.Вистински производ има мала грешка.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во секое време, ви посакувам среќен шопинг!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат