.

.

New
Сакам да лета слободно Електрична Четка за заби, Возрасни Sonic Електрична Четка за заби, Индуктивни Полнење Четка за заби(Боја:Еден(Pack 2))

Сакам да лета слободно Електрична Четка за заби, Возрасни Sonic Електрична Четка за заби, Индуктивни Полнење

DEN 1840.80

Количина на стоки
Достапно

Бранеа и заоблени, нежно ги чисти забите и непцата за да се исполнат различни заби потреби.Белење на режимот, да се отстрани нечистотијата од површината на забите, и да се постигне ефект на избелување на забите.Интелигентни безжична индуктивни полнење, без металните контакти на уреди со покажувач на крајот, ги собереш и да користат, спушти на полнење.Сите машина за миење, бестрашен, не се плаши од вода, не се плаши од нечистотија, не се плаши од протекување, сигурна и безбедна.Бранеа и заоблени, нежно ги чисти забите и непцата за да се исполнат различни заби потреби.Име на производ : Електрични Toothbrush Colors : Бела, Black Power режим : индуктивен charging Control метод : push button Maximum моќ : 1.6 watts Applicable луѓе : General Electric четка за заби тип : sonic* ве Молиме бидете сигурни дека адресата е точно пред купување.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат