.

.

New
Beladla Корисни Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична Четка за заби, Подарок Сет За Мажи И Жени, 5-режими Електрични четки за заби(Една Голе?

Beladla Корисни Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична Четка за заби, Подарок Сет

DEN 340.80

Количина на стоки
Достапно

[Пет Начини]Чистење на владата : Длабоко чистење, чистење teethand свеж здив Полирање на владата : Заличи и полски frontteeth Белење mode Whitening заби, свежи andbright бела Гингивата нега : Комбинација на completemode и чистење на владата Чувствителни режим : За чувствителни заби и непца,олеснување на забот симптомите на алергија.Акустична вибрации белење на заби Удобен и чисти еден клик белење на 5-опрема за чистење на владата/сите круг водоотпорен /интелигентни мерењето / сите круг водоотпорен. 4-часовно полнење за 15 дена - на електрична четка за заби е опремен со USB батерија, која може да биде наполнета и автоматски да се исклучи во само 4 часа.Згора на тоа, компатибилен со глобалната напон, таа е идеална за патување електрична четкичка за заби за бизнис патување или за семејно патување!Заборавајте да се чека долго време да ја дополните и да уживате во трајна власт.ИДЕАЛЕН КАКО ПОДАРОК - производ доаѓа во забава, подароци подготвени за пакување за вашиот омилен малку гламурозна девојка!Даде како подарок за родендени, облечи игри, играње на улоги, празници, Божик, или било кој настан дека може да се мисли на. 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена.Опис на производот : {1} : 4 замена глави за 1 година - електрична четка за заби со 4 премиум влакната.Како што сите знаеме, влакната се признаваат како највисок квалитет орална нега влакната во индустријата.Конкретно, 3 D дизајн на четка глава одговара на забите подобро и чисти повеќе темелно.Ве потсетам дека влакната ќе исчезнат и да знаете кога да се замени со четка главата.Тоа исто така вклучува и електрична четка за заби капак. {2} : 5 високи перформанси режими и вграден тајмер - електрична четка за заби може да се сместат 5 високи перформанси начини да се сретне некој орална нега потреби на возрасните и на децата.Обично, тоа е лесно да се расејува и misjudge времето кога четкање на вашите заби.Затоа, стоматолозите препорачуваат премногу мал број на луѓе се мијат заби во рок од 2 минути.Вграден тајмер помага да се концентрира, песна и четкање на забите во право време.Бројте од моментот кога ќе го вклучите четка, и тоа ќе ве потсетам, кога за 2 минути се завршени.Висока фреквенција на вибрации на електрична водоотпорен четка за заби - батерија електрична четка за заби, висока вибрација, комплетно водоотпорен, може да се користи во бања за да се обезбеди сеопфатна и темелно чистење.Тоа може да влезе во недостапни места помеѓу забите и непцето, навлезат помеѓу забите, да ги отстраните повеќе површината дамки околу непцата и помеѓу забите, и да отстранат повеќе површинските дамки на забите во исто време.Име на производ : електрична четка за заби Производ опрема : 5 опрема Номинална моќност : 1 W Оценет напон : 5 V време на Полнење : повеќе од 4 часа Производ бои : 6, како што е прикажано на слика Издржливост : за 15 дена Водоотпорен : Yes Производ големина : 21cmx2.5cm Производи вклучуваат : 1 X Поддршка рачка;4 X Четка за заби глави.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат