.

.

New
KFBE Ѕвезда Мрачно Милениче Кревет, Куче Кревет, Мат, Анти Лизга Подлога, Душек Перат за домашни Миленици Спиење (20805666)

KFBE Ѕвезда Мрачно Милениче Кревет, Куче Кревет, Мат, Анти Лизга Подлога, Душек Перат за домашни Миленици Спиење

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Големина на : [S] : 18x24 инчен / 45.7x60.9cm [M] : 24x36 инчен / 60.9x91.4cm.Користете мека и издржливи ткаенини.Површината на кожата-пријателски, топло краток кадифе.Носат-отпорни, полиестер ткаенини не е лесно да се чувствува.На дното на домашно милениче кревет е не се лизга.Постојат пластични поени на дното за зголемување на триење и да ја заштити безбедноста на домашни миленици.Меки и три-димензионални.Дебелината на 4cm прави душек дебели и топли.Тоа може да се користи во дневната соба, подот, троседот, кафез, автомобил и на други сцени.Мат може да биде рака-мијат и во машина-измиени.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : S : 18x24 инчен / 45.7x60.9cm M : 24x36 инчен / 60.9x91.4cm Material : полиестер (површина) + додатен влакна (средината) + clinker (дното)Карактеристики : Трајни, носат-отпорни, не се лизга, меки, кожни-пријателски, топло и дебел.Примена : Мачки, кучиња и други големи, средни и мали домашни миленици може да се користат.Миење : или рака мие или машина за миење.Нека се исуши природно.Забелешка : ве Молиме користете благи неутрален детергент при перење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат