.

.

New
Вили Mays Потпишан Фото Списание Страница Бејзбол Autograph Њујорк Mets SFG JSA - Autographed MLB Списанија

Вили Mays Потпишан Фото Списание Страница Бејзбол Autograph Њујорк Mets SFG JSA - Autographed MLB Списанија

DEN 6119.76

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Списанија.Вили Mays Потпишан Фото Списание Страница Бејзбол Autograph Њујорк Mets SFG JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Вили Mays сувенири.Њујорк Mets сувенири.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат