.

.

New
Maddux, Грег 11/6/95 autographed магазин

Maddux, Грег 11/6/95 autographed магазин

DEN 5039.76

Количина на стоки
Достапно

Ноември 6, 1995 година Светската Серија : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат