.

.

New
FootJoy Мажите ProDry Ниска Намали Чорапи

FootJoy Мажите ProDry Ниска Намали Чорапи

DEN 234.96

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60%Акрил, 30%Полиестер, 5%Spandex, 5%Најлон.Увезени. 60%Акрил, 30%Полиестер, 5%Spandex, 5%Најлон.Увезени.ВЛАГА КОНТРОЛА ВЛАКНА - Dry Sof помага лифт влага и пареа исклучување на кожата, овозможувајќи за посува, поудобно sock.ЕКСТРЕМНИ УДОБНОСТ - Удобност Цвест е Foot Joy е ексклузивен прилог пети цвест за напредни удобност и одговара.СИГУРНО се ВКЛОПУВААТ - Foot Joy зајакнува пета на неговите чорапи со двојно-раслојување на пета област која дава поддршка и тапацир во познат висока триење површина. •60%Акрил, 30%Полиестер, 5%Spandex, 5%Најлон •Увезени •ВЛАГА КОНТРОЛА ВЛАКНА - Dry Sof помага лифт влага и пареа исклучување на кожата, овозможувајќи за посува, поудобно sock. •ГОЛЕМА УДОБНОСТ - Удобност Цвест е Foot Joy е ексклузивен прилог пети цвест за напредни удобност и одговара. •БЕЗБЕДНИ FIT - Foot Joy зајакнува пета на неговите чорапи со двојно-раслојување на пета област која дава поддршка и тапацир во познат висока триење површина. •СУПЕРИОРЕН ИЗГРАДБА - Lycra/ spandex, обезбедува одлична одговара, супериорен се водат и обновување. •ГОЛЕМИНА која е идеална за машка обувка 7-12.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат