.

.

New
GRK 772691001016 R4 Масовно Број-9 со 2-1/2-Инчен Завртка

GRK 772691001016 R4 Масовно Број-9 со 2-1/2-Инчен Завртка

DEN 4618.56

Количина на стоки
Достапно

Climatek слој.Само-прислушување завртки со countersinking главата.Без претходно дупчење употреба GRK малку Т-25. Не одземени глави.Може да се користи во дрво, честички-одбор, цемент fiberboard, пластика и лим.Опис на производот GRK е R4 само countersinking завртка има нов underhead со видов-ножот како сечење на заби и шест автономни сечење џебови.Заедно тие дејствуваат слично на кружни пили-нож, транспорт на вежба прашина подалеку од работ на завртката дупка додека сечење совршено чисти дупка во дури и најпознатите кршливи материјали без пукање било која површина третман.Овој дизајн, исто така, дополнително ја зголемува R4 е флексибилност преку овозможување на fastener да се инсталира без countersinking дури и во најтешките шумата.На завртката главата затвора дупка надвор со прецизност, оставајќи нема оштетени влакна околу главата.Од Производителот GRK е R4 само countersinking завртка има нов underhead со видов-ножот како сечење на заби и шест автономни сечење џебови.Заедно тие дејствуваат слично на кружни пили-нож, транспорт на вежба прашина подалеку од работ на завртката дупка додека сечење совршено чисти дупка во дури и најпознатите кршливи материјали без пукање било која површина третман.Овој дизајн, исто така, дополнително ја зголемува R4 е флексибилност преку овозможување на fastener да се инсталира без countersinking дури и во најтешките шумата.На завртката главата затвора дупка надвор со прецизност, оставајќи нема оштетени влакна околу главата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат