.

.

New
НАС Главниот Изградба на Реплика Статуа 3.75 Инчи

НАС Главниот Изградба на Реплика Статуа 3.75 Инчи

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Мерки 3.75 Инчи.Реален Модел Направени од Цврст Смола.НАС Главниот Модел 3.75 Инчи Детални смола реплика на Главниот Зграда во Вашингтон.Дом на Домот на Претставници и Сенатот на сад е убаво да се реплицира во оваа мини DC моделот.Поставете го на вашиот полица, салон или биро да се сеќавам на својата посета на Вашингтон.Мерки 3.75 W x 1.7 1.9 D x H Инчи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат