.

.

New
ACL 50 Метри Црна 1/4 Машки до 1/4 Машки Стерео Patch Кабел, 1 Пакет

ACL 50 Метри Црна 1/4 Машки до 1/4 Машки Стерео Patch Кабел, 1 Пакет

DEN 666.72

Количина на стоки
Достапно

Ги конвертира и назад меѓу 1/4 инчи Стерео Машки Приклучок и 1/4 инчи Стерео Машки Приклучокот. 1/4 инчи Стерео Машки Plug да 1/4 инчи Стерео Машки Приклучокот.Никел Позлатен & Црна ПВЦ Калапи.Користете го нашиот 1/4 инчи patch кабел за да го поврзете стерео уреди на засилувач, како што се другите засилувачи, миксер одбори и пред-засилувачи.Овој кабел има плетенка штит за EMI одбивање и издржливи, лиен ПВЦ конектори за да се обезбеди живот на употреба.Звучните Инженери поставување на студио или концерт место често се користи подолго кабли (од 10 до 20 стапки) помеѓу нивните миксери и засилувачи на сцената, а потоа ги користат на пократки patch кабли (од неколку инчи за еден или два метри) за да се поврзете со други уреди поблиску до главниот миксер одбор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат