.

.

New
Конектори Користат/Погоден за Фокусна Дух Еден приклучок за Слушалки Кабел од 3,5 3,5 Машко-кон-Машко Аудио Кабел за Снимање жичарница ПОМОШЕН Кабел (Кабел Должина: 148C

Конектори Користат/Погоден за Фокусна Дух Еден приклучок за Слушалки Кабел од 3,5 3,5 Машко-кон-Машко Аудио

DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Кабел должина : 148 CM, Боја : Црна.Потекло : CN(Потекло).Тип : Моќ Кабел.Сертификација : None.Производот не е поединечно пакувани, и не постои заштита за време на транспортот, толку мали гребнатини и прашина ќе се генерира, но тоа не се користи.Достапен во црна и бела, жица интерфејс за метал главата, но употребата на едно парче алуминиумска глава, намалување на тежината, исто така, може да се користи како нормален 3.5 парови на снимањето кабел, должината на 148 cm.Приклучокот на двата краја на слушалки кабелот е 3,5 ММ калибар, со користење на алуминиум легура едно парче калапи и метал четкање процес, со добра заштитен ефект, издржливи, на влез крајот на 3,5 ММ позлатени приклучокот, а на дното има конец, може да бидат построги со 6.3 MM конверзија главата, и користење на метални едно парче калапи, на површина има метал четкање процес.Објектот специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Моќ Cable Certification : None.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат