.

.

New
DDTAO 3629 3,5 мм Машки да Машки Автомобил Стерео позлатени Џек ПОМОШЕН Аудио Кабел за 3,5 мм ПОМОШЕН Стандард за Дигитални Уреди, Должина: 7.6 m

DDTAO 3629 3,5 мм Машки да Машки Автомобил Стерео позлатени Џек ПОМОШЕН Аудио Кабел за 3,5 мм ПОМОШЕН Стандард

DEN 1740.00

Количина на стоки
Достапно

DDTAO. 3629 3,5 мм Машки да Машки Автомобил Стерео позлатени Џек ПОМОШЕН Аудио Кабел за 3,5 мм ПОМОШЕН Стандард за Дигитални Уреди, Должина : 7.6 m.DDTAO1. Користете целосна бакар диригент, заштитени за повеќе од 5 метри. 2. Без загуба на пренос на звук квалитетни, ефективни анти-мешање, без бучава. 3. Алуминиум легура школка, надворешниот слој на жица е заштитена со влакна, која е отпорна на извлекување, свиткување и свиткување, убава и издржливи. 4. 24 K позлатени приклучокот, силна компатибилност.Погоден за сите дигитални уреди со стандарден 3.5 мм Помошен приклучоци. 5. Употреба : се Користи за врски на автомобилската ПОМОШЕН, мобилни телефони, звучници, MP4, MP5 и други уреди.Параметар : 1. Материјал : алуминиум легура се оксидира школка, позлатени приклучокот, сите бакар диригент. 2. Жица со дијаметар од : 3.2 mm. 3. Приклучокот големина : 19mmx7mm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат