.

.

New
ЗОШТО-YUE - Магнетни Stirrer Лабораторија Магнетни Stirrer Магнетни Миксер 0-2000rpm 0-1000ml 50H-z 150W Греење 220 Моќ Дигитални Hotplate

ЗОШТО-YUE - Магнетни Stirrer Лабораторија Магнетни Stirrer Магнетни Миксер 0-2000rpm 0-1000ml 50H-z 150W Греење

DEN 1389.60

Количина на стоки
Достапно

Магнетни Загрева Stirrer има предности на ниско ниво на бучава,стабилна прилагодување на брзината,голем момент.Магнетното stirrer топла плоча може да се користи во лабораторијата, училница, работилница ,домашна подготовка, вино одлуки, квасец мешање, ароматерапијата,итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Производ Параметар : Модел бр. : 78-1 Speed : 0 2000 rpm Heating моќ : 150 WMixing волумен : 0 да 1000ml Voltage : 220 Package вклучува : 1 buc на stirrer1 парчиња од возбуда bar1pcs на brace1 компјутери на clamp Note:—Поради светлината и на екранот разлика, објектот е colormaybe малку поинаква од слики.Ве молиме да се разбере—ве Молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на прирачник.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат