.

.

New
Надземни Stirrer, 0 до 2200rpm

Надземни Stirrer, 0 до 2200rpm

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

Цена За : Секоја Напон : САД Приклучокот, 100 V-240 V/50 Hz/60 Hz ВРТЕЖИ : 0 да 2200 Ширина : 7" Објект : Надземни Stirrer Висина : 30" Длабочина : 12" Земјата на Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Надземни Stirrer, 0 до 2200 ВРТЕЖИ во минута, Висина 30 Во., Ширина 7 In., Длабочина 12 Во., Напон САД Приклучокот, 100 V-240 V/50 Hz/60 Hz '.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат