.

.

New
ONTOMYO 10 КОМПЈУТЕРИ Далечински Управувач Количка за Таблет Компјутер Стојат Погоден за DJI Воздух 2S / Air 2 / Мини 2 ,7-10 инчи Таблети Додатоци (Компатибилен со DJI РК-N1 Далечи

ONTOMYO 10 КОМПЈУТЕРИ Далечински Управувач Количка за Таблет Компјутер Стојат Погоден за DJI Воздух 2S / Air

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

【Слободни стојат】 Оваа Воздух 2 S, Mavic Воздух 2 таблета стојат може да биде флексибилно зачувани на далечинскиот управувач, количка, не се лизга и стабилна, понудата проштална да тежок инсталација. 【Мала тежина】 паметен дизајн, лесен за носење, лесно да се инсталира и расклопување, нема потреба да се грижите за таблет нервира и паѓа. 【Широк компатибилност】Погоден за мобилен телефон iphone, врвот пролет може да се одржи 7-10 инчен таблет компјутер. 【Навалите агол на гледање 】Таблета може да се навалите агол на гледање за да се избегне рефлексии, што отворено снимање полесно и поубаво. 【Она што Ќе Добиете за】 Таблета Носителот ×10 ве Молиме не двоумете се да ни кажете, ние сме среќни да одговориме на вашите прашања, да ги направиме нашите производи подобро.Употреба на Mavic Воздух 2/мини 2 далечински управувач таблета држачот за подобро да одговара на таблет и Mavic Воздух 2 /мини 2remote контрола.Само се вклопуваат Mavic Воздух 2/мини 2.Не се вклопуваат Mavic 2 Pro/Зум, Mavic Про, Mavic Воздухот, Mavic Про Platinum.Во Кутија : Таблета Носителот ×10 Compatibility : Mavic Воздух 2/мини 2 Далечински Контролер.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат