.

.

New
Хари Потер Небо Драко Симпатична Chibi Карактер PopSockets Swappable PopGrip

Хари Потер Небо Драко Симпатична Chibi Карактер PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Хари Потер небо драко Симпатична Chibi Карактер - Pop Sockets Зафат се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Што се Pop Sockets?Pop Sockets се шири костец и стои дека се закачи за повеќето телефони, таблети и случаи.Додадете една Pop Socket, или на еден пар на Pop Sockets, на грбот на скоро било кој мобилен уред за претворање на неговите способности.Pop Sockets "поп" секогаш кога ќе треба зафат, Стои, некој earbud-систем за управување, или само нешто да си игра со.Отстрани вашиот Pop Socket со Влечење бавно врз основа; можете да ја наместите и Прикачиш време и време повторно.Секогаш ќе имаат точно зафат или Стојат ви треба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат